Hakkımızda

TRC GRUP, audit/denetim, Vergi/Tax, Muhasebe/Accounting ve Danışmanlık/Advisory Services ana faaliyet konusu olan dört ayrı şirketten oluşmaktadır.

TRC GRUP, daha önce Sermaye Piyasalarında yer alan denetim şirketleri ile uluslararası denetim şirketlerinde uzun yıllar yöneticilik yapmış özel sektör ve kamuda görev almış deneyimli yetkin bir ekip tarafından kurulmuştur. Denetim ve vergi konularında 23 yıllık deneyime sahip olan ekibimiz; 2003 yılından itibaren bağımsız ve aktif olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

TRC GRUP, yeterli deneyim ve birikime sahip, yapıcı değer yaratan ve sonuca yönelik hızlı hareket edebilen bir gruptur.

TRC GRUP, Dünya çapında uygulanan, Uluslararası standartlarda, sorunlara pratik çözümler arayan, maliyeti minimum seviyede tutabilecek teknik metotlara dayanan ve etik değerlere bağlı bir yaklaşıma sahip bir gruptur.

TRC GRUP, Orta ve geniş ölçekli uluslararası ve/veya Türk şirketlerinin denetiminde sahip olduğu önemli deneyimi küçük işletmelerin yapılandırılmasında ve gelişiminde kullanmak yönünde bir misyon taşımaktadır.

TRC GRUP çatısı altında yer alan firmaların ana faaliyet konuları ve sunduğu hizmetler ile çözümleri “Hizmetler” bölümü altında ayrıntılı olarak açıklanmıştır.